Spelschema

Datum Veckodag Klockan Bana Matcher Serie

Parkerad

Leuage of Next Generation - Hus_Erik

Serie_A
Parkerad

Lag Ristner - Kommunala IF

Serie_A
Parkerad

Kommunala IF - Jansson

Serie_A

2018-10-29MÅNDAG18:00-20:001

Hus_Erik - Jansson

Serie_A
2

Team Torsång - Lag Ristner

Serie_A
3

Kommunala IF - Leuage of Next Generation

Serie_A
4

Rehnflyt - Bobyggarna

Serie_A

2018-11-05MÅNDAG18:00-20:003

Lag Ristner - Kommunala IF

Serie_A
4

Jansson - Team Torsång

Serie_A

2018-11-06TISDAG18:00-20:001

Leuage of Next Generation - Rehnflyt

Serie_A
2

Bobyggarna - Hus_Erik

Serie_A

2018-11-12MÅNDAG18:00-20:001

Rehnflyt - Lag Ristner

Serie_A
2

Kommunala IF - Jansson

Serie_A

2018-11-14ONSDAG19:30-22:003

Bobyggarna - Leuage of Next Generation

Serie_A

2018-11-20TISDAG18:00-20:001

Team Torsång - Kommunala IF

Serie_A
2

Lag Ristner - Bobyggarna

Serie_A
3

Jansson - Rehnflyt

Serie_A

2018-11-28ONSDAG18:00-20:003

Bobyggarna - Jansson

Serie_A
20:00-22:003

Rehnflyt - Team Torsång

Serie_A

2018-11-29TORSDAG18:00-20:003

Leuage of Next Generation - Lag Ristner

Serie_A

2018-12-04TISDAG18:00-20:001

Team Torsång - Bobyggarna

Serie_A
2

Jansson - Leuage of Next Generation

Serie_A
3

Lag Ristner - Hus_Erik

Serie_A
4

Kommunala IF - Rehnflyt

Serie_A

2018-12-10MÅNDAG18:00-20:001

Bobyggarna - Kommunala IF

Serie_A
2

Hus_Erik - Rehnflyt

Serie_A

2018-12-11TISDAG18:00-20:004

Lag Ristner - Jansson

Serie_A

2018-12-13TORSDAG18:00-20:003

Hus_Erik - Team Torsång

Serie_A

2018-12-17MÅNDAG18:00-20:002

Hus_Erik - Kommunala IF

Serie_A

2018-12-20TORSDAG18:00-20:003

Leuage of Next Generation - Team Torsång

Serie_A

2019-01-07MÅNDAG18:00-20:001

Hus_Erik - Jansson

Serie_A
2

Team Torsång - Lag Ristner

Serie_A
3

Kommunala IF - Leuage of Next Generation

Serie_A
4

Rehnflyt - Bobyggarna

Serie_A

2019-01-14MÅNDAG18:00-20:004

Jansson - Team Torsång

Serie_A

2019-01-15TISDAG18:00-20:001

Leuage of Next Generation - Rehnflyt

Serie_A
2

Bobyggarna - Hus_Erik

Serie_A

2019-01-21MÅNDAG18:00-20:001

Rehnflyt - Lag Ristner

Serie_A

2019-01-23ONSDAG18:00-20:003

Hus_Erik - Team Torsång

Serie_A
20:00-22:004

Bobyggarna - Leuage of Next Generation

Serie_A

2019-01-29TISDAG18:00-20:003

Jansson - Rehnflyt

Serie_A
4

Leuage of Next Generation - Hus_Erik

Serie_A
20:00-22:001

Team Torsång - Kommunala IF

Serie_A
2

Lag Ristner - Bobyggarna

Serie_A

2019-02-05TISDAG18:00-20:001

Leuage of Next Generation - Lag Ristner

Serie_A
2

Rehnflyt - Team Torsång

Serie_A

2019-02-06ONSDAG18:00-20:003

Bobyggarna - Jansson

Serie_A
4

Hus_Erik - Kommunala IF

Serie_A

2019-02-12TISDAG18:00-20:001

Team Torsång - Bobyggarna

Serie_A
2

Jansson - Leuage of Next Generation

Serie_A
3

Lag Ristner - Hus_Erik

Serie_A
4

Kommunala IF - Rehnflyt

Serie_A

2019-02-18MÅNDAG18:00-20:001

Bobyggarna - Kommunala IF

Serie_A
2

Hus_Erik - Rehnflyt

Serie_A

2019-02-19TISDAG20:00-22:003

Leuage of Next Generation - Team Torsång

Serie_A
4

Lag Ristner - Jansson

Serie_A